Paksude sekspoosid & HBO

663234-200.png

Natukene vist imelik tunnistada, aga olin korraks sellisest lihtsast asjast, et Telias on nüüd HBO, lausa põnevil. Telia lubas, et saan lennata tuldpurskavate lohedega, elada kaasa millenial-ide eludele New Yorgis ja sukelduda inimese ja tehisintellekti kooseksisteerimise maailma. Seda ilma reklaamideta ning kasvõi mitu hooaega järjest. Nagu Netflix, ainult, et eestikeelsete subtiitritega.

Reaalsus aga istus külma südamega mu kõikidele ootustele otsa ja lasi neil seal enda all lihtsalt piinarikkalt lämbuda. Ühesõnaga, mul vedas, sest esimene kuu on tasuta.

Veel imelikum on tunnistada, et ma olen lihtsalt pettunud. Nii vähe filme. Kõigest kolm kategooriat – komöödiad, draamad ja dokumentaalid. Kuhu jäid põnevikud? Õudusfilmid? Sci-Fi?

Mõne sarja isegi leiab, mida vaadata, aga see on kohutavalt tüütu. Iga osa lõpus pead minema tagasi ja valima järgmise osa. Kui vahepeal väljud, pead isegi uuesti hooaja välja valima, kust siis veel omakorda õige osa. Netflixis saad lihtsalt mugavalt edasi panna ja jätkata sealt, kus parasjagu pooleli jäi. Üleüldse on see sirvimine niisamagi seal kuidagi jubedalt ebamugavaks tehtud. Miinuseks juures, et puudub igasugune otsimise võimalus.

Üks sari, mis vaatamis väärt, on GIRLS. Paari päevaga olen juba neli hooaega ära vaadanud ja kohe alustan viiendaga. Võiks ju arvata, et mul pole midag targemat teha kui telksi passida, aga endalegi imestuseks, leian selleks aja isegi kõige tegusamal päeval.

MV5BMTU1Mzk2ODEzN15BMl5BanBnXkFtZTgwNDQwMjAxMTI@._V1_SY1000_CR0,0,672,1000_AL_

Esimese hooaja teises osas näidatakse kahte seksistseeni. Esimene on niisama naljakas, aga teine pani mind ootamatult elu üle järele mõtlema. Seal stseenis tahab naine silma vaatamise vältimiseks koerapoosi, mida ta väidetavalt vihkab. Mees siis hakkab vaidlema, et vihkad ju seda poosi ja väitsid, et tunned end selles poosis rahapõrsana.

Ja nii ma jäingi mõtlema, et mina ju tunnen ennast päris mitmes poosis põrsana. Näiteks olen ma elu eest üritanud juba mitu aastat vältida peal olemist, sest ma lihtsalt kardan, et ma võin enda raskusega teise ära tappa. Külje peal olles vajub kõht jällegi kummaliselt küljele ja meiega oleks nagu keegi kolmas voodis. Muust ei hakka üldse rääkimagi. Nii nagu ilusate tüdrukute elu ei ole kerge, ei ole ka paksude sekselu kerge.

Üks mõte jäi mind samast sarjast veel kummitama. See, et inimesed defineerivad end vihkamise põhjal. Tihtilugu teame rohkem, mis meie tuttavatele ja sõpradele ei meeldi, kui seda, mis neile meeldib. See on nii nõmedalt igapäevane, et räägitakse sellest, mida vihatakse, mitte sellest, mida armastatakse.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s