Šokolaadised seksiseiklused

0e30b1cd0f4e2f333f2e7cc02519684a.png

Külaskäik vanaema juurde lõpeb eranditult alati kotitäie magusaga. Kahtlustan, et Willy Wonka salapärane šokolaadivabrik asub just minu vanaema kapis. Sest, mis muu neid hiiglaslikke magusamägesid seal kapis veel seletaks, eks?

Aga ei, juttu ei tule Charliest ja šokolaadivabrikust, vaid hoopis sellest, millega võib üks häbematu voodis söömine lõppeda.

See lugu juhtus küll mitmeid aastad tagasi, aga õppetund on siiani sulaselgelt meeles. Ja sulaselgelt selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Südamerabanduse vältimiseks ei söö ma enam kunagi voodis šokolaadi.

Saatusliku päeva õhtul tuli mulle külla tolleaegne peika. Asusime siis mingi hetk asja kallale nagu noored armunud ikka. Ühtäkki tundsin meie vahel midagi väga imelikku. Vaatasin millesi asi ja pidin südamerabanduse saama.

Esimese hooga olin veendunud, et mu sulgurlihas on mind märkamatult alt vedanud, sest mina olin pruunim kui peika. See kõik nägi esmapilgul rohkem kui tõetruu välja. Kujutage siis ette, milline häbi. Püksata püksi teha. Number kaks häda ka veel.

Õnneks selgus edasisel uurimisel, et olin päeval osa šokolaadi kuhugi teki vahele ära kaotanud, mis seal siis nüüd igale poole vahvalt laiali sulama otsustas hakata. Aitäh, vanaema ja Willy Wonka!

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s